Miralem Pjanic pod obserwacją Chelsea
Miralem Pjanic pod obserwacją Chelsea

Miralem Pjanic pod obserwacją Chelsea

Według najnowszych raportów, The Blues interesują się pomocnikiem FC Barcelony. Jak donosi ESPN, 31-latek może być piłkarzem, którego Barca będzie chciała się pozbyć, by poprawić sytuację finansową.

Zrozumiałe jest, że piłkarz szukałby możliwości zmiany klubu, co spowodowane jest małą liczbą minut w hiszpańskim klubie. Pjanic przybył do Barcelony ubiegłego lata w ramach wymiany za Arthura, jednak podczas swojej przygody w Katalonii, nie był pierwszym wyborem Ronalda Koemana.

Raporty podają, że Thomas Tuchel byłby zainteresowany sprowadzeniem piłkarza na Stamford Bridge. Powodem miałaby być chęć wzmocnienia linii pomocy przed nadchodzącym sezonem. To nie pierwszy raz, kiedy londyński klub interesuje się Bośniakiem. Chelsea wyrażała chęć zakupu pomocnika już dwa lata temu, nim ten przeszedł z Juventusu do Barcelony.

W trakcie minionego sezonu, Pjanic wystąpił w 30 spotkaniach na przestrzeni wszystkich rozgrywek. Nie udało mu się strzelić żadnej bramki, ani zanotować żadnej asysty. Transfermarkt wycenia 31-latka na 20 milionów euro. Jego umowa dobiega końca w czerwcu 2024 roku.

Źródło: ESPN, Chelsea Media Watch

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW