AC Milan zainteresowany trzema graczami Chelsea!
AC Milan zainteresowany trzema graczami Chelsea!

AC Milan zainteresowany trzema graczami Chelsea!

Według Luci Marchettiego, AC Milan pracuje nad transferami aż trzech piłkarzy Chelsea, Oliviera Giroud, Hakima Ziyecha oraz Tiemoue Bakayoko. Wszystko wskazuje na to, że negocjacje nie będą łatwe.

Doniesienia również z innych źródeł wskazywały, że Milanowi zależy na trio Chelsea, ponieważ bardzo chcą wzmocnić swój skład przed powrotem do Ligi Mistrzów. Zyiech jest szykowany jako następca Hakana Calhanoglu, który podpisał kontrakt z Interem Mediolan, a Giroud jest opcją, która zapewni rywalizację w ataku ze Zlatanem Ibrahimoviciem. Bakayoko traktowany jest jako długoterminowy cel klubu, ponieważ już w przeszłości był w AC Milanie na wypożyczeniu. Umowa dla całej trójki nie zostanie sfinalizowana w najbliższym czasie ponieważ negocjacje z Chelsea mogą być skomplikowane i w konsekwencji będą się przeciągać.

-Giroud? Pozostaje celem numer jeden. – twierdzi Milan News

-Chęć sprowadzenia Ziyecha spotkała się z aprobatą Maldiniego i Massary, ale ostatecznie konieczne będzie stanowisko Chelsea, ponieważ Rossoneri pytali o trzech graczy.

-W tym przypadku trzeba przygotować się na długie negocjacje, Mediolan wykazuje się stanowczością i cierpliwością, jednak w razie potrzeby sięgnie po alternatywy.

Źródło:Sportwitness

O autorze

Avatar

Miłośnik sportu, mody, muzyki oraz filmu. Aktualnie student :)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW