Chelsea zainteresowana włoskim gwiazdorem
Chelsea zainteresowana włoskim gwiazdorem

Chelsea zainteresowana włoskim gwiazdorem

Według informacji transferowych Mirror, Chelsea jest zainteresowana podpisaniem kontraktu z włoską gwiazdą Leonardo Spinazzolą. Obrońca Romy jest w doskonałej formie na Euro, co przyciągnęło uwagę takich klubów jak Chelsea czy Real Madryt.

Wygląda na to, że Euro zasługuje na swoją nazwę, ponieważ niemal w każdym meczu pojawiają się nowe gwiazdy. Jedną z nich jest Leonardo Spinazzola. Włoski obrońca rozpoczął turniej w świetnym stylu, zdobywając tytuł MOTM w meczu z Turcją.

Podobne występy przeciwko Szwajcarii i Austrii sprawiły, że czołowe europejskie kluby zwróciły na niego uwagę. Jako ultra-atakujący obrońca, zawodnik Romy z miejsca rzucał się do przodu i pomagał Włochom w ataku. Nie zaniedbywał swoich obowiązków defensywnych, ponieważ większość drużyn nie była w stanie sprawić Włochom problemów.

Chelsea jest zainteresowana wzmocnieniem swoich opcji na skrzydłach po tym, jak Thomas Tuchel przeszedł na ustawienie trójką z tyłu. Skoro Emerson i Marcos Alonso prawdopodobnie odejdą, Tuchel chce, aby 28-letni Spinazzola rywalizował o miejsce na lewym skrzydle z Benem Chilwellem. Chelsea będzie musiała być jednak ostrożna, gdyż zainteresowanie zawodnikiem wykazuje również Real Madryt.

Akcje Spinazzoli jeszcze bardziej wzrosną, ponieważ Włochy zapewniły sobie miejsce w ćwierćfinale. Obrońca będzie miał więcej okazji, by zrobić wrażenie, a to z kolei spowoduje, że cena wywoławcza, jaką będzie trzeba za niego zapłacić, będzie znacznie wyższa. Włoch wygląda na solidnego gracza i Chelsea powinna spróbować naciskać na jego zakontraktowanie.

Źródło: The Mirror

O autorze

Avatar

W redakcji mówią na mnie Chomik.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW