West Ham i Napoli zainteresowane Emersonem
West Ham i Napoli zainteresowane Emersonem

West Ham i Napoli zainteresowane Emersonem

Według dziennikarza Gazzetta dello Sport Mimmo Malfitano, Emerson Palmieri może dołączyć do Napoli. West Ham nie powinien się jednak poddawać bez walki o Włocha.

Szef Młotów David Moyes z pewnością poszukuje nowego lewego obrońcy tego lata. Z 31-letnim Aaronem Cresswellem  i Arthurem Masuaku lepiej pasującym do roli skrzydłowego, 26-letni Włoch byłby doskonałym dodatkiem dla West Hamu.

Cytowany przez Area Napoli, Mimmo Malfitano zasugerował, że 26-latek może być w drodze do Neapolu. Włoski dziennikarz sugeruje, że Luciano Spalletti jest zainteresowany sprowadzeniem 26-latka – zawodnika, którym zarządzał w Romie – do Napoli tego lata.

-To oczywiście zła wiadomość dla West Hamu. Jednak nadzieje na jego pozyskanie nie powinny się jeszcze skończyć. Wciąż jest mnóstwo czasu, aby zniweczyć rzekomy ruch Napoli w sprawie gwiazdy The Blues.

Palmieri, który według WT Foot zarabia 70 tys. funtów tygodniowo, to atakujący lewo-skrzydłowy w każdym calu. Podobnie jak Masuaku, nie jest najlepszy w defensywie, ale jest świetny w grze do przodu.

-Gwiazda Chelsea dodałaby prawdziwej głębi naszym opcjom lewego obrońcy i lewego skrzydłowego. Ma mnóstwo energii i tempa, a do tego dysponuje świetnym podaniem.

Źródło: Gazzetta dello Sport

O autorze

Avatar

W redakcji mówią na mnie Chomik.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW