Wszystkie ćwierćfinały Euro 2020 z akcentem Chelsea!
Wszystkie ćwierćfinały Euro 2020 z akcentem Chelsea!

Wszystkie ćwierćfinały Euro 2020 z akcentem Chelsea!

Mistrzostwa Europy 2020 trwają w najlepsze i turniej wchodzi w decydującą fazę. Znamy już bowiem wszystkich ćwierćfinalistów i nie obyło się bez niespodzianek!

Gracze Chelsea w bardzo licznym gronie wyruszyli reprezentować swoje reprezentacje, aby dołożyć do świetnego sezonu z klubem również trofeum z reprezentacją. Ciekawostką jest fakt, że w każdym z ćwierćfinałów zobaczymy piłkarza Chelsea!

Pierwszy ćwierćfinał będzie rozegrany 02.07.2021 o godzinie 18:00 w Petersburgu pomiędzy Szwajcarią i Hiszpanią. Będziemy mieli okazję zobaczyć jak o półfinał zawalczy kapitan Chelsea – Cesar Azpilicueta!

Drugi ćwierćfinał będzie rozegrany 02.07.2021 o godzinie 21:00 w Monachium pomiędzy Belgią i Włochami. W tym pojedynku mamy więcej ‚niebieskich’, ponieważ zobaczymy: Jorginho, Emersona w drużynie Włochów, natomiast Michy Batshuayi będzie reprezentował Belgów.

Trzeci mecz ćwierćfinałowy zostanie rozegrany 03.07.2021 w Baku pomiędzy Danią i Czechami o godzinie 18:00. W tym spotkaniu zobaczymy Andreasa Christensena, który jest podstawowym obrońcą Duńskiej drużyny.

Ostatni ćwierćfinał zostanie rozegrany również 03.07.2021 pomiędzy Anglią i Ukrainą o godzinie 21:00 w Rzymie. Tutaj kibice The Blues będą mieli okazję oglądać Bena Chilwella, który niestety nie jest podstawowym wyborem selekcjonera reprezentacji Anglii oraz dwóch wychowanków – Masona Mounta oraz Reece Jamesa.

Mimo niesamowitej atmosfery tego turnieju kibice Chelsea mają dodatkowy smaczek w postaci piłkarzy The Blues, którzy dzielnie reprezentują swoje reprezentacje!

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW