Bakayoko na celowniku AC Milanu
Bakayoko na celowniku AC Milanu

Bakayoko na celowniku AC Milanu

Agent Tiemoue Bakayoko zasugerował, że AC Milan jest zainteresowany podpisaniem stałej umowy z jego klientem podczas tego letniego okienka transferowego.

26-latek zaliczył tylko 43 występy dla Chelsea od czasu przybycia z Monaco w 2017 roku. Pomocnik spędził trochę czasu na wypożyczeniach w AC Milanie, Monaco i Napoli od czasów przeprowadzki na Stamford Bridge. Agent Bakayoko, Marco Busiello, powiedział, że jego klient „miał wspaniałe doświadczenia w Mediolanie” i zasugerował, że może przenieść się na San Siro przed zamknięciem letniego okna transferowego.

-Mieliśmy kilka tygodni temu spotkanie z przedstawicielami Milanu, którzy szukają zawodnika na tę pozycję. To specyficzny rynek, na którym trzeba sprzedawać zanim się kupi.

-Poza Bakayoko, uważam, że wiele transferów zostanie zrealizowanych później, ponieważ najpierw kluby muszą sprzedać niektórych zawodników, zanim wezmą innych.

-To jest jakiś pomysł, nie tyle Bakayoko, co Milan chciałby coś zrobić w tej roli. Baka zostawił po sobie dobre wspomnienie i dobrze wspomina Milan. Rossoneri muszą coś zdziałać na tej pozycji, więc odbyliśmy kilka rozmów, które mają miejsce w takich sytuacjach.

Bakayoko ma jeszcze 12 miesięcy kontraktu na Stamford Bridge.

Źródło: Matt Law

O autorze

Avatar

W redakcji mówią na mnie Chomik.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW