Chelsea w wyścigu z Manchesterem United o zakontraktowanie Raphaela Varane’a
Chelsea w wyścigu z Manchesterem United o zakontraktowanie Raphaela Varane’a

Chelsea w wyścigu z Manchesterem United o zakontraktowanie Raphaela Varane’a

Według transferowych doniesień Metro, Chelsea może pokusić się o przejęcie Raphaela Varane’a Manchesterowi United.

United ma nadzieję na pozyskanie obrońcy Realu Madryt, który miałby być partnerem dla Harry’ego Maguire’a, jednak Chelsea również ma na to szansę. Chelsea ma do swojej dyspozycji solidną grupę środkowych obrońców. Problemem jest jednak to, że dwa niezawodne nazwiska przekroczyły już granicę 30 lat. Cesar Azpilicueta i Thiago Silva mogą być jakościowymi obrońcami, ale będą musieli zostać zastąpieni prędzej niż później.

Varane jest niezawodnym obrońcą Realu Madryt już od prawie dekady i w czasie swojej pracy w klubie zdobył wszystkie możliwe trofea. Francuzowi kończy się właśnie ostatni rok kontraktu z Los Blancos i nie zdecydował się jeszcze związać swojej przyszłości z hiszpańskim klubem.

Z powodu upływającego czasu i braku porozumienia w sprawie kontraktu, istnieje duża szansa, że zostanie sprzedany. Manchester United chce, aby obrońca był partnerem Maguire’a w obronie. Chelsea może jednak spróbować przejąć tę ofertę sprzed nosa. Na wypadek, gdyby się nie udało, Chelsea ma w zanadrzu kilka alternatywnych rozwiązań.

W wieku 28 lat Varane pasuje do kategorii najlepszego obrońcy klasy światowej, którego potrzebuje Chelsea. Jest on nie tylko młody jak na środkowego obrońcę, ale także ma mentalność zwycięzcy. Dopiero okaże się, jak Chelsea postąpi w wyścigu o jego podpis. To nie będzie pierwszy raz, kiedy Chelsea będzie chciała pozyskać zawodnika, którego chce Manchester United

Źródło: Metro

 

O autorze

Avatar

W redakcji mówią na mnie Chomik.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW