Dyrektor Flamengo potwierdza rozmowy z Chelsea
Dyrektor Flamengo potwierdza rozmowy z Chelsea

Dyrektor Flamengo potwierdza rozmowy z Chelsea

W ostatnim czasie mogliśmy słyszeć o zainteresowaniu Flamengo piłkarzem Chelsea, Roberto Kenedym. Te doniesienia zostały potwierdzone przez brazylijski klub.

Dyrektor klubu, Bruno Spindel potwierdził te informacje, kiedy został o nie zapytany przez Rubgo Negro na YouTube. Władze klubu są w kontakcie z Chelsea, by sprowadzić 25-letniego piłkarza.

– Kenedy jest bardzo interesującym zawodnikiem. Flamengo prowadzi romozwy, jest to bardzo trudne. Jest interesującym zawodnikiem Chelsea, który ma za sobą świetny sezon.

– Obecne negocjacje są bardzo trudne, to piłkarz, który przyszedł do Chelsea za duże pieniądze. Chcielibyśmy go pozyskać, ale z powodu sytuacji finansowej, wartości euro, wszystkiego co się wydarzyło, postrzegamy to jako trudną sytuację.

Brazylijskie media donoszą, że Kenedy zdaje sobie sprawę, że nie znajduje się w planach Chelsea na przyszły sezon. Choć jego planem było pozostanie w Europie, kilka dni wcześniej dał zielone światło na transfer do Flamengo. Obecna umowa piłkarza z The Blues upływa w 2024 roku.

Źródło: Sport Witness

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW