Joakim Maehle alternatywą dla Hakimiego?
Joakim Maehle alternatywą dla Hakimiego?

Joakim Maehle alternatywą dla Hakimiego?

Według doniesień Daily Star, Chelsea przygląda się duńskiemu obrońcy, Joakimowi Maehle. Podczas trwającego Euro, piłkarz jest w bardzo dobrej formie, czym przykuł uwagę kilku klubów.

The Blues od jakiegoś czasu rozglądają się za nowym prawym wahadłowym. Po przyjściu Tuchela system gry Chelsea uległ zmianie, wobec czego ta pozycja odgrywa kluczową rolę. Choć James i Azpilicueta radzili sobie bardzo dobrze, są postrzegani jako środkowi obrońcy, a w dodatku kapitan Londyńczyków jest już po 30.

Chelsea na początku okienka bardzo mocno zabiegała o Achrafa Hakimiego. Marokańczyk zdecydował się na transfer do PSG, wobec czego oczy zarządu The Blues zwróciły się w stronę Duńczyka. Maehle jest jedną z wyróżniających się postaci na tym Euro, gdzie razem ze swoją reprezentacją dotarł do ćwierćfinału.

Joakim jest wychowankiem Aalborg, gdzie zadebiutował w sezonie 2016/17. Następnie przeniósł się do Genk latem tego samego roku. Następnym krokiem jego kariery była Atalanta, gdzie szybko stał się integralną częścią zespołu. Włoski klub klub nie rozważa sprzedaży, chyba że pojawi się wysoka oferta.

Źródło: Daily Star, A Stamford Bridge too Far

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW