Chelsea rozpoczęła rozmowy z Christensenem w sprawie nowego kontraktu
Chelsea rozpoczęła rozmowy z Christensenem w sprawie nowego kontraktu

Chelsea rozpoczęła rozmowy z Christensenem w sprawie nowego kontraktu

Kariera Christensena w Chelsea nie zawsze przebiegała po jego myśli. Zdarzały się momenty, gdzie był odsuwany od składu, jednak za każdym razem zdołał do niego wracać.

Duńczyk reprezentuje obecnie barwy narodowe na Euro. Swoją dobrą formę z klubu przeniósł również na Mistrzostwa Europy, czym zachwycił wielu dziennikarzy czy ekspertów. Co ciekawe, w jednym z meczów Andreas nie wystąpił na środku obrony, lecz został umieszczony w środku pola.

Dobra występy zarówno w minionej kampanii jak i na Euro nie mogły przejść niezauważalnie. Jak donosi The Athletic, Chelsea rozpoczęła już rozmowy z Christensenem w sprawie nowego kontraktu. Jego obecna umowa wygasa za rok, wobec czego The Blues muszą podjąć kroki, by nie stracić zawodnika za darmo.

Andreas w barwach Chelsea 127 spotkań, w których zdołał zanotować jedną asystę. Wcześniej był wypożyczony do Borussii Monchengladbach, w której prezentował z bardzo dobrej strony. W reprezentacji natomiast rozegrał dotychczas 45 meczów, w których strzelił jedną bramkę.

Źródło: The Athletic

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW