Chelsea wyraża zainteresowanie bramkarzem z Bundesligi
Chelsea wyraża zainteresowanie bramkarzem z Bundesligi

Chelsea wyraża zainteresowanie bramkarzem z Bundesligi

The Blues wyrażają zainteresowanie bramkarzem Werder Bremen, Jirim Pavlenką. W minionej kampanii klub niestety nie zdołał utrzymać się w Bundeslidze co oznacza, że Pavlenka będzie chciał przenieść się do innego klubu.

Jak donosi DeichStube, reprezentant Czech zainteresował działaczy Chelsea, którzy poszukują rezerwowego bramkarza. Z klubem na pewno pożegna się Willy Caballero oraz nie wykluczona jest sprzedaż, bądź wypożyczenie Kepy. Pavlenka miałby być bramkarzem numer dwa, bowiem numerem jeden pozostanie Mendy.

Piłkarzowi pozostał rok kontraktu, wobec czego klub będzie skłonny do sprzedaży Czecha. Jednak do końca nie wiadomo, czy Pavlenka zgodziłby się na rolę rezerwowego bramkarza w Londynie.

W poprzedniej kampanii bramkarz wystąpił w 39 spotkaniach na przestrzeni wszystkich rozgrywek. Do jego bramki piłka wpadała 59 razy, natomiast czyste konto zachował 10-krotnie. W swojej karierze Pavlenka zdołał wygrać jedno trofeum, którym było mistrzostwo Czech.

Źródło: DeichStube, Tribal Football

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW