Carvalho: Wolę Londyn od Madrytu
Carvalho: Wolę Londyn od Madrytu

Carvalho: Wolę Londyn od Madrytu

Ricardo Carvalho spędził na boiskach Premier League 137 spotkań wygrywając przy tym 3 tytuły mistrzowskie.

W 2010r. przeszedł do Realu Madryt, a następnie w 2013r. udał się do Monaco. Portugalczyk, w niedawnym wywiadzie opowiada o stylu życia w Londynie, który jak twierdzi, jest bardziej skrojony pod piłkarzy.

– Uwierzcie mi lub nie, trudno było mi się dostosować do życia w Madrycie. Niby ludzie są podobni do tych z Portugalii, ale jednej rzeczy bardzo mi brakowało. Mianowicie w Londynie posiłki były wcześniej.

– W Hiszpanii często mieliśmy lunch na zewnątrz, a obiad już w domu. Problemem było to, że w Madrycie przyjeżdżałeś do restauracji o 13:30 i musiałeś czekać na jedzenie do 14! To było zdecydowanie za późno.

– Kolejna kwestia: W Londynie trenowałeś, miałeś czas na odpoczynek, automatycznie mogłeś wiecej czasu spędzić z rodziną, dzięki temu mogłem się czuć lepiej, taki mam styl bycia.

W Chelsea, Carvalho za swoje kompana miał Johna Terrego. Dla Portugalczyka, Anglik jest prawdziwą legendą.

– Nasze zrozumienie na boisku było czymś więcej. Jeżeli on nie wyczyścił jakiejś piłki to wiedział, że ja to zrobię, oczywiście działało to w dwie strony. Wypełnialiśmy się na boisku. To było wielkim przywilejem grać obok takiego piłkarza, jestem za to wdzięczny. John był prawdziwym liderem i wyśmienitym obrońcą, jego opinia wiele dla mnie znaczyła.

Źródło: Four Four Two

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW