Chelsea powalczy z Arsenalem o Bena White’a
Chelsea powalczy z Arsenalem o Bena White’a

Chelsea powalczy z Arsenalem o Bena White’a

W podcaście The Transfer Window, Duncan Castles poinformował, że Chelsea interesuje się Benem Whitem. Anglik jest również celem Arsenalu.

Dziennikarz uważa, że The Blues będą chcieli ściągnąć piłkarza Brighton podczas tego okienka transferowego. Castles dodał, że Arsenal złożył już ofertę za obrońcę.

– Zrozumiałem, że w tym tygodniu Arsenal poprawił swoją ofertę, zwiększając początkową kwotę oraz uatrakcyjnił terminy spłat. Jednak póki co oba kluby nie doszły do porozumienia w sprawie opłaty za piłkarza.

– Informowaliśmy też, że Manchester City wykazał zainteresowanie i miał rozmawiać z piłkarzem. Teraz wiem, że również Chelsea poinformowała piłkarza o chęci podpisania z nim kontraktu.

Guardian poinformował w zeszłym miesiącu, że Arsenal jest pewny ściągnięcia White’a za 45 milionów funtów plus bonusy. Jednak ostatnie raporty mogą zmartwić zarząd The Gunners. Chelsea wygrała Ligę Mistrzów, wobec czego jest na lepszej pozycji do rozmów z obrońcą.

Źródło: Duncan Castles, Guardian

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW