Fabrizio Romano: Ściągnięcie Haalanda będzie naprawdę bardzo, bardzo trudne
Fabrizio Romano: Ściągnięcie Haalanda będzie naprawdę bardzo, bardzo trudne

Fabrizio Romano: Ściągnięcie Haalanda będzie naprawdę bardzo, bardzo trudne

Jak twierdzi jeden z najlepszych dziennikarzy na świecie, Chelsea będzie miała trudności w ściągnięciu Erlinga Haalanda. 

20-latek stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy w Europie po tym, jak w styczniu ubiegłego roku przybył do Dortmundu. Haaland zdobył 41 bramek w minionych rozgrywkach, co pomogło im zakwalifikować się do Ligi Mistrzów i wygrać DFB Pokal.

Biorąc pod uwagę sytuacją Abrahama oraz nienajlepszy sezon Wernera nie dziwi fakt, że Norweg stał się celem numer jeden dla The Blues. Romano ostrzega Chelsea, że jakikolwiek ruch w sprawie Haalanda będzie trudny do zrealizowania. BVB nie jest pod presją sprzedaży napastnika, po tym jak kilka dni temu sprzedany został Jadon Sancho.

– Po sprzedaży Jadona Sancho, Dortmund jest bardzo zrelaksowany. Są przekonani, że mogą to zrobić i mogą zatrzymać Haalanda. Jeśli ktoś będzie chciał go sprowadzić tego lata – Chelsea lub inny klub – będą musieli rozbić bank. To będzie naprawdę bardzo, bardzo trudne.

– Jego kontrakt, będziesz musiał płacić ogromną pensję, jeśli chcesz go mieć u siebie. Dortmund woli sprzedać piłkarza dopiero za rok, nie teraz. Chcą cieszyć się Haalandem. Nie potrzebują pieniędzy, bo właśnie sprzedali Jadona Sancho do Manchesteru United. Nigdzie im się nie spieszy. Haaland będzie naprawdę skomplikowany.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW