Thomas Tuchel widzi Reece’a Jamesa na nowej pozycji
Thomas Tuchel widzi Reece’a Jamesa na nowej pozycji

Thomas Tuchel widzi Reece’a Jamesa na nowej pozycji

Jakiś czas temu bardzo głośno było o przenosinach Hakimiego do Chelsea. Piłkarz trafi najprawdopodobniej do PSG, jednak kibicom Chelsea zapaliła się czerwona lampka. Chodzi oczywiście o przyszłość Reece’a Jamesa.

Jednak według ostatnich raportów, fani The Blues nie mają powodów do zmartwień. Thomas Tuchel planuje bowiem przenieść Anglika na nową pozycję. Mowa tutaj o środku obrony w trzyosobowym bloku defensywnym.

Reece przebywa obecnie na Euro z reprezentacją Anglii. Choć na turnieju Southgate nie stawiał na niego zbyt często, jego talent jest wyraźnie podziwiany. Świadczyć o tym może fakt, że James w hierarchii wyprzedził Aarona Wan-Bissakę z Manchesteru United.

Pomimo tego, że w ostatnich sezonach występował na prawej obronie, pojawiają się głosy, jakoby Tuchel widział Anglika w dłuższej perspektywie na pozycji prawego środkowego obrońcy i wolałby sprowadzić nową twarz, która byłaby lepsza technicznie w grze na pozycji prawego obrońcy/wahadłowego.

Raport donosi również, że The Blues są zainteresowani środkowym obrońcą PSG, Marquinhosem oraz napastnikiem Interu, Romelu Lukaku.

Źródło: Mirror

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW