Chelsea dołączy do wyścigu o Eduardo Camavingę
Chelsea dołączy do wyścigu o Eduardo Camavingę

Chelsea dołączy do wyścigu o Eduardo Camavingę

W najbliższym czasie, Chelsea może dołączyć do wyścigu o podpis francuskiego pomocnika, Eduardo Camavingi.

Młody piłkarz jest obiektem zainteresowań wielu najsilniejszych klubów z całej Europy. Wygląda na to, że obecnie na prowadzeniu znajduje się Manchester United. The Blues są w kontakcie z agentem piłkarza, wobec czego mogą dołączyć do walki w najbliższym czasie.

Le Parisen donosi, że Czerwone Diabły mają zamiar złożyć ofertę opiewającą na 30 milionów euro. Tego typu sprawy zazwyczaj napędzane są przez kluby, które chcą zarobić jak najwięcej na swoim piłkarzu lub przez agentów, którzy chcą wywalczyć lepszą ofertę dla swojego klienta. Warto zaznaczyć, że Chelsea już wcześniej była zainteresowana pozyskaniem Francuza.

Spekulacje o odejściu Camavingi z Rennes potwierdza Nicolo Schira w swoim wpisie na Twitterze.

– Potwierdzone! Camavinga opuści Rennes latem. Jego kontrakt upływa w 2022 roku i młody pomocnik odrzucił propozycję przedłużenia umowy do 2025 roku. Real Madryt, Liverpool, Chelsea, Manchester United i PSG obserwują go. Wyścig o piłkarza jest otwarty.

Źródło: Nicolo Schira, Le Parisen

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW