Chelsea faworytem do ściągnięcia Pavlenki
Chelsea faworytem do ściągnięcia Pavlenki

Chelsea faworytem do ściągnięcia Pavlenki

Po odejściu Caballero Chelsea szuka nowej opcji nr.2 lub nr.3 w bramce. Czeski bramkarz ma być jednym z faworytów do objęcia tej roli.

Jeden z przyjaciół Petra Cecha zarekomendował Chelsea właśnie Pavlenke jako bramkarza który po odejściu Kepy może zostać bezpośrednim zmiennikiem Mendy’ego.

Pavlenka jest szczęśliwy w Bremie pomimo spadku do Bundesligi 2. Wrócił niedawno do treningów po kontuzji która wykluczyła go z Euro 2020. Dla samej kadry Czech rozegrał 14 meczów i zachował 4 czyste konta ( wszystkie w meczach towarzyskich).  W sezonie 2020/21 Czeski bramkarz zajął 4 miejsce w lidze pod względem obronionych strzałów, miał ich 100.

Jednak przyszłość Jiri’ego w Bremie stoi pod znakiem zapytania. Mistrz Niemiec z sezonu 03/04 po spadku z ligi planuje przeprowadzić rewolucję. Klub chce zarobić pieniądze na ich bramkarzu ponieważ mają na jego miejsce już innych kandydatów. Stefanos Kapino i Michael Zetterer.

Szczęśliwa z takiego obrotu spraw ma być Chelsea która będzie skłonna kupić Pavlenke jeśli Kepa odejdzie do Lazio tak jak wiele plotek mówi.

Źródło: BalkanTalk.com

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka, boks, f1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW