Jose Mourinho zainteresowany dwójką obrońców Chelsea
Jose Mourinho zainteresowany dwójką obrońców Chelsea

Jose Mourinho zainteresowany dwójką obrońców Chelsea

Jose Mourinho rozważa kupno jednego z dwóch obrońców Chelsea, Marcosa Alonso lub Emersona. Według Calciomercato, Portugalczyk chce znaleźć zastępstwo dla kontuzjowanego Spinazzoli.

Podczas piątkowego meczu Belgii z Włochami, piłkarz Romy zerwał Achillesa. Zawodnik z pewnością opuści kilka pierwszych miesięcy nowego sezonu. Stąd zainteresowanie Mourinho potencjalnym zastępstwem dla Włocha.

Zarówno Emerson, jak i Alonso mogą grać na wahadle oraz jako boczni obrońcy, co pokazywali w grze dla klubu, bądź dla reprezentacji. Piłkarze łączeni są z odejściem klubu, a najbardziej prawdopodobnym kierunkiem są Włochy.

Żaden z nich nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w wyjściowej jedenastce; w sezonie 2020/21 wystąpili tylko w 15 meczach Premier League. Emerson przybył na Stamford Bridge z Romy, a Alonso z Fiorentiny. Calciomercato twierdzi, że klub bardziej byłby skłonny oddać Hiszpana, ze względu na jego wysoką pensję.

Źródło: Calciomercato, The Chelsea Chronicle

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW