Barcelona chce sprzedać Griezmanna do Chelsea
Barcelona chce sprzedać Griezmanna do Chelsea

Barcelona chce sprzedać Griezmanna do Chelsea

Mało spodziewana informacja – FC Barcelona ma wkrótce zaproponować Chelsea sprzedaż Antoine Griezmanna.

Cała Europa wie, że Chelsea gorączkowo poszukuje nowego napastnika. Sytuację ma wykorzystać FC Barcelona, która z kolei pilnie potrzebuje funduszy. Hiszpański klub musi zrobić „przewietrzenie” w swoich wydatkach na pensje graczy. Dlaczego? Ponieważ potrzebuje pieniędzy, by zaoferować nowy kontrakt Leo Messiemu.

Z tego względu Katalończycy chcieliby sprzedać niektórych zawodników. Jednym z nich miałby być Griezmann, którego władze klubu chcą wystawić na listę transferową. Wszystko po to, by zebrać fundusze na utrzymanie w swoich szeregach Leo Messiego. Argentyńczykowi skończył się kontrakt kilka dni temu, a mimo to Barcelona chce utrzymać go u siebie, za wszelką cenę. Ponadto w La Liga wprowadzono ostatnio ograniczenia płacowe, zwane salary cup. Obecna struktura płacowa nie pozwala Barcelonie podpisać nowego kontraktu z Messim. By to zrobić, klub musi zwolnić miejsce w swoim budżecie.

Przedstawiciele Katalończyków mają pojawić się w Anglii w ciągu kilku następnych dni, by spotkać się z potencjalnymi kupcami. Jednym z nich mogłaby być Chelsea, która rzekomo wyraża zainteresowanie zawodnikiem. The Blues szukają napastnika, priorytetem jest Haaland, ale w razie niepowodzeń przy transferze Norwega Griezmann mógłby być alternatywą.

Źródło: Daily Star

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW