Włoski gigant zgłasza się po Zappacoste!
Włoski gigant zgłasza się po Zappacoste!

Włoski gigant zgłasza się po Zappacoste!

Wielu kibiców Chelsea mogło zapomnieć już o istnieniu Davide Zappacosty, jednak należy pamiętać, że Włoch wciąż jest zawodnikiem The Blues. Pierwszego lipca 29-latek formalnie powrócił na Stamford Bridge po wypożyczeniu do Genoi. Pobyt obrońcy w Londynie nie musi być jednak długotrwały, bowiem zabiega o niego sam Inter Mediolan.

Zappacosta jest jednym z kandydatów do zastąpienia Achrafa Hakimiego, który opuścił Nerazzurri na rzecz PSG. Oprócz zawodnika Chelsea zarząd mediolańskiej drużyny spogląda na sytuację Hectora Bellerìna z Arsenalu. Włoski obrońca w zakończonym niedawno sezonie rozegrał 25 meczów w Serie A, w których zdobył cztery gole. Solidne występy Zappacosty na ligowym podwórku sprawiły, że o jego pozyskaniu zaczęły myśleć nawet takie firmy jak Fiorentina, AC Milan czy Napoli.

29-latek do Chelsea trafił w 2017 roku, jednak nigdy nie udało mu się zabłysnąć na Stamford Bridge na tyle mocno, aby utrzymać miejsce w pierwszym składzie. Zakończone niedawno wypożyczenie do Genoi było jego drugim z rzędu, bowiem w sezonie 2019/20 Włoch reprezentował barwy AS Romy.


Źródło: TMW

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW