Di Canio: Nic dziwnego, że Rice budzi zainteresowanie Chelsea
Di Canio: Nic dziwnego, że Rice budzi zainteresowanie Chelsea

Di Canio: Nic dziwnego, że Rice budzi zainteresowanie Chelsea

Declan Rice swoimi występami potwierdza piłkarską wartość, która ciągle rośnie.

Zaledwie 22-letni Declan Rice już rok temu występował z opaską kapitana, reprezentując barwy West Hamu, a od sezonu 2017/2018 jest integralną częścią drużyny Młotów. Podczas EURO 2020 Anglik jest starterem w drużynie SouthGate’a.

Declan na fakt, że w przeszłości był związany z Chelsea jest teraz bardzo mocno łączony z powrotem do The Blues, a przez wielu fanów jest traktowany jako „swój” piłkarz.

Były gracz West Hamu, Paulo Di Canio uważa, że Rice wyrasta na jednego z najlepszych pomocników na świecie, a plotki łączące z Chelsea to nie przypadek.

– Przeciwko Ukrainie widzieliśmy 3 piłki posłane w pole karne Anglii, kiedy to Declan Rice stawał się trzecim środkowym obrońcą i problem znikał. Dla mnie jest specjalistą na pozycji defensywnego pomocnika.

– Nic dziwnego, że Chelsea się nim interesuje. Tak, w niebieskiej koszulce cały czas biega N’Golo Kante, ale to Rice jest młody, ma ogromny potencjał i może stać się najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji. Nie brakuje mu również warunków fizycznych, jest świetny. Umie presować, odbierać piłki i pomaga swoim kolegom z przodu.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW