Edmond Tapsoba odpowiada na doniesienia łączące go z Chelsea
Edmond Tapsoba odpowiada na doniesienia łączące go z Chelsea

Edmond Tapsoba odpowiada na doniesienia łączące go z Chelsea

Środkowy obrońca Bayeru Leverkusen odpowiedział na doniesienia łączące go z przenosinami do Chelsea. W raporcie Metra, Tapsoba opowiedział o swojej przyszłości w Niemczech, ponieważ od jakiegoś czasu łączony jest z kilkoma klubami z Europy.

– Na ten moment z Chelsea nie ma nic konkretnego, nic oficjalnego. To, co mogę zrobić to rozpocząć przyszły sezon z Bayerem Leverkusen. Trzymamy kciuki za Boga, aby poprowadził nas właściwą ścieżką.

Reprezentant Burkina Faso często porównywany był do Jerome’a Boatenga. Piłkarz wyznał, że wzorował się na kimś zupełnie innym.

– Inspirowałem się Johnem Stonesem, kiedy grał w Evertonie, a teraz gra w Manchesterze City. Virgil van Dijk jest jednym z najlepszych obrońców na świecie, ale podoba mi się sposób gry Stonesa, więc to z niego czerpię inspirację.

Od momentu przyjścia do Aptekarzy 18 miesięcy temu, Tapsoba imponuje swoją grą. Piłkarz przyciąga zainteresowanie klubów z całej Europy, jednak jego obecna umowa wygasa dopiero za 5 lat. Obok Chelsea, kontakt z zawodnikiem nawiązali Manchester United oraz Arsenal.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW