Franck Kessie następcą N’Golo Kante w Chelsea
Franck Kessie następcą N’Golo Kante w Chelsea

Franck Kessie następcą N’Golo Kante w Chelsea

Co jakiś czas docierają do nas informacje o tym, że N’Golo Kante może opuścić Chelsea. W razie takiego przypadku, londyński klub znalazł już nawet następcę Francuza. Jest nim 24-letni Franck Kessie. 

Jak donosi Pianeta Milan, pomocnik Milanu został wytypowany jako następca mistrza świata, gdyby Chelsea zamierzała się z nim rozstać. Kontrakt N’Golo wygasa dopiero w 2023 roku, ale od jakiegoś czasu słychać pogłoski na temat jego przedłużenia.

Jeśli jednak The Blues zdecydują się na sprzedać 2-krotnego mistrza Anglii, Kessie ma zostać jego następcą. 24-latek dołączył do Milanu w 2017 roku, który dopiero rozpoczął swoją karierę w Atalancie. W minionym sezonie, pomocnik wystąpił w 50 spotkaniach. Strzelił 14 bramek, głównie z rzutów karnych, które świetnie wykonuje oraz zaliczył 6 asyst.

Na temat gry 24-latka wypowiedział się były napastnik Milanu, Antonio Cassano.

– Chcę Kessiego w moim zespole. Strzela, asystuje, ma osobowość, jakość, nie traci piłki i jest inteligentnym piłkarzem. Obserwuję go uważnie, w meczu przeciwko Romie był niesamowity.

Źródło: Pianeta Milan

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW