Alessio: Milan to idealny klub dla Giroud
Alessio: Milan to idealny klub dla Giroud

Alessio: Milan to idealny klub dla Giroud

Były członek sztabu Chelsea, Angelo Alessio uważa, że Milan to idealny kierunek dla Oliviera Giroud.

Transfer zamknie się w kwocie dwóch milionów euro (1mln podstawy + 1mln bonusu). Francuz w poniedziałek przejdzie testy medyczne.

– Mimo wieku wciąż potrafi zrobić różnicę, a w tej cenie to istna okazja, zwłaszcza że nie tak dawno wygrał Ligę Mistrzów.

– Milan to klub dla niego, Liga Mistrzów to jego rozgrywki. Ktoś taki może pomóc młodszym i niedoświadczonym kolegom.

– Conte był zakochany w Giroud. W styczniu 2018 potrzebowaliśmy napastnika o jego profilu, znaliśmy jego umiejętności, bo grał przeciwko naszej Chelsea. Antonio porozumiał się z zarządem i wyjaśnił jak ważny jest Oli. Nie mylił się, bo to właśnie Francuz zdobył kluczowe gole, chociażby tego w finale Pucharu Anglii.

– Olivier jest skromnym profesjonalistą, który nie narzeka nawet, gdy jest na ławce. Strzela bramki i pomaga innym by je zdobywali. Ściąga na siebie obrońców, przez co robił miejsce Hazardowi, Pedro i Willianowi.

– Nie widzę go obok Ibrahimovicia, więc jest tylko kimś ekstra. Kimś, kto wygrał Ligę Mistrzów. Stefano Pioli ma szczęście, że go ma.

Źródło: La Gazetta Dello Sport

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW