Chelsea ma przygotowaną specjalną broń, by sprowadzić Camavingę
Chelsea ma przygotowaną specjalną broń, by sprowadzić Camavingę

Chelsea ma przygotowaną specjalną broń, by sprowadzić Camavingę

Jak donosi Express, dwaj giganci z Premier League – Chelsea oraz Manchester United – zmierzą się o utalentowanego Francuza. 18-latek jest jednym z najlepiej zapowiadających się piłkarzy w Europie.

Manchester United jest mocno zainteresowany piłkarzem, a dodatkowo Czerwone Diabły miały przygotować już pierwszą ofertę. Plany może pokrzyżować Chelsea, która ma dołączyć do boju o zawodnika. Camavinga jest kolejnym nazwiskiem z wielu, łączonych tego lata ze zwycięzcą Ligi Mistrzów.

Jak donosi raport, tajną bronią w całej operacji ma być Petr Cech. Były bramkarz jest ogromnym fanem talentu Camavingi. Czech nadal utrzymuje kontakt ze swoim byłym klubem i mógłby je wykorzystać przy transferze pomocnika.

Były bramkarz The Blues odegrał ogromną rolę w transferze Mendy’ego ubiegłego lata. W najbliższej przyszłości przekonamy się, czy uda mu się ponownie pomóc w transferze piłkarza Rennes. Biorąc pod uwagę wiek oraz talent piłkarza, będzie to niezwykle trudne zadanie dla Chelsea.

Źródło: Express

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW