Fabrizio Romano: Sytuacja Rice’a jest wciąż otwarta
Fabrizio Romano: Sytuacja Rice’a jest wciąż otwarta

Fabrizio Romano: Sytuacja Rice’a jest wciąż otwarta

Transfer reprezentanta Anglii z West Hamu do Chelsea może być skomplikowany, jednak sytuacja wciąż jest otwarta. Takie informacje podał Fabrizio Romano podczas transmisji na swoim kanale na Twitchu.

Uważany za transferowe guru, dziennikarz został zapytany o prawdopodobieństwo transferu Anglika na Stamford Bridge tego lata. Włoch przyznał, że będzie to skomplikowany transfer.

– Uważam, że nie jest to łatwe, ponieważ rozmowy z West Hamem na temat Rice’a nigdy nie są łatwe. Rok temu Chelsea gotowa była wydać około 50 – 60 milionów euro za Declana, a oni chcieli 85 – 90 milionów.

– Wyobraź sobie, jak bardzo jest to skomplikowane. Ale musimy też powiedzieć, że zawodnik odrzuca propozycje kontraktu, więc sytuacja jest wciąż otwarta.

Rice ma kontrakt obowiązujący do 2024 roku, więc nie powinno być presji na klubie, aby szybko go sprzedać. Oczywiście, jeśli do przyszłego lata nadal nie podpisze nowej umowy, to klub będzie musiał podjąć poważną decyzję.

Źródło: Fabrizio Romano, West Ham Zone

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW