Silva: Nie ma recepty na zatrzymanie Messiego
Silva: Nie ma recepty na zatrzymanie Messiego

Silva: Nie ma recepty na zatrzymanie Messiego


Jutro o drugiej w nocy polskiego czasu odbędzie się finał Copa America, w którym Thiago Silva zmierzy się z Leo Messim. Brazylijski defensor uważa, że będzie to wyrównany pojedynek, będzie się tutaj liczył każdy szczegół. Obrońca jest w pełni gotów na to obiecujące starcie, kilka słów na temat spotkania udzielił oficjalnej stronie klubowej.

– Dla tych, którzy nie dotknęli tego trofeum to dodatkowa motywacja. Niestety, nadal towarzyszy nam epidemia, mam nadzieję że będziemy powoli wracać do normalności.

– Zrobimy wszystko by wygrać to spotkanie, zawsze do tego tak podchodzimy. Chcemy wznieść trofeum z tymi 10% kibiców na Maracanie. Niezależnie ile osób będzie mogło zasiąść na trybunach, damy z siebie wszystko i jesteśmy do tego spotkania przygotowani.

– Messi robi ogromną różnicę na boisku. Bardzo ciężko stanąć mu na drodze, gdyż nie ma żadnego sposobu by go powstrzymać. Musisz zminimalizować jego wpływ na ofensywę, skrócić przestrzenie i przecinać podania idące do niego. Postaram się dostosować do wskazówek trenera, który opracował plan na zatrzymanie Argentyńczyka.

– Bardzo ciężko stwierdzić kto jest faworytem. To zawsze są wyrównane starcia, decydują o tym detale. Musimy być lepsi przez cały mecz od naszego przeciwnika. Mecze pomiędzy naszymi reprezentacjami są zawsze gratką dla fanów, moim zdaniem to dwa najlepsze zespoły w Południowej Ameryce – myślę, że to sprawiedliwe rozstawienie, że spotykamy się w finale.

źródło: Chelsea Official Site

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW