Thomas Tuchel chce, by Chelsea jak najszybciej sprowadziła Erlinga Haalanda
Thomas Tuchel chce, by Chelsea jak najszybciej sprowadziła Erlinga Haalanda

Thomas Tuchel chce, by Chelsea jak najszybciej sprowadziła Erlinga Haalanda

Menedżer Chelsea jest zdesperowany, by The Blues jak najszybciej zdecydowali się na pozyskanie Norwega. W ostatnim czasie spekulacje na temat transferu napastnika ucichły, bowiem BVB jest przekonane, że uda im się zachować piłkarza na kolejny sezon.

Latem przyszłego roku uaktywni się klauzula, której wartość będzie równa 68 milionów funtów. Uważa się jednak, że Chelsea tego lata przygotowuje ogromną ofertę opiewającą na 150 milionów funtów. Londyńczycy będą starali się wygrać wyścig o Norwega w ciągu najbliższych tygodni.

Według niemieckiego dziennika Bild, Tuchel chce, aby Chelsea podjęła wszelkie starania w celu podpisania kontraktu z Haalandem w obecnym oknie transferowym. Transfer przed sezonem 2021/22 wydaje się jednak mało prawdopodobny.

Piłkarzem zainteresowany jest również Real Madryt oraz Manchester United. Czerwone Diabły mogą jednak zrezygnować z norweskiego napastnika po tym, jak w klubie na kolejny rok pozostał Edinson Cavani. Obecna umowa Haalanda wygasa dopiero w 2024 roku. W minionym sezonie, Norweg strzelił aż 41 bramek na przestrzeni wszystkich rozgrywek.

Źródło: BILD

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW