West Ham faworytem do ściągnięcia Abrahama
West Ham faworytem do ściągnięcia Abrahama

West Ham faworytem do ściągnięcia Abrahama

Jak podają raporty, drużyna z Londynu wyprzedziła Aston Villę w wyścigu o angielskiego napastnika. Villa, gdzie Abraham spędził jeden sezon na wypożyczeniu, mocno zabiegała o jego usługi w ostatnim czasie.

Jednak Football Insider uważa, że w tym momencie to West Ham znajduje się na pole posistion, a dodatkowo może nawet obniżyć kwotę transferu. Zarząd Chelsea żądał za swojego zawodnika około 40 milionów funtów. Teraz pojawiają się informacje, że mogliby zaakceptować ofertę w wysokości 35, a nawet 30 milionów.

Menedżer West Hamu, David Moyes jest chętny na sprowadzenie Anglika. Przyznał jednak, że transfer nie dojdzie do skutku, jeśli Chelsea zażyczyłaby sobie 40 milionów funtów.

– To by nas całkowicie wykluczyło. Więc jeśli taka jest cena o jakiej się mówi, to jesteśmy poza grą. Nie mamy takich pieniędzy, ani możliwości, by kupić napastnika za taką cenę.

Od przyjścia Tuchela Abraham zdecydowanie spadł w hierarchii napastników. Anglikiem zainteresowane jest również Wolves oraz Borussia Dortmund.

Źródło: Football Insider

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW