Chelsea nie rozważa sprzedaży Jorginho
Chelsea nie rozważa sprzedaży Jorginho

Chelsea nie rozważa sprzedaży Jorginho

Mimo faktu, że agent piłkarza pojawia się praktycznie w każdej stacji radiowej by rozmawiać o przyszłości swojego klienta, Jorginho nadal pozostaje zawodnikiem Chelsea.

Włoch brazylijskiego pochodzenia jest świeżo upieczonym mistrzem Europy. Piłkarz rozegrał świetne zawody, wobec czego jego wartość poszybowała w górę. W niedalekiej przeszłości pojawiały się informacje, czy wypowiedzi agenta na temat przyszłości Jorginho na Stamford Bridge. Jednak Marina Granowskaja oraz pozostali członkowie zarządu nie rozważają sprzedaży pomocnika.

W zeszłym sezonie był jedną z kluczowych postaci układanki Tuchela. Podobnie było w reprezentacji Włoch. Po tym jak Jorginho wygrał Ligę Mistrzów oraz Euro2020, niektórzy typują w nim jednego z faworytów do wygrania Złotej Piłki.

Tak twierdzi Gazzetta dello Sport. Według dziennika, wartość pomocnika będzie wyższa niż 50 milionów funtów, czyli tyle, ile Chelsea zapłaciła za niego Napoli. Wszyscy na Stamford Bridge uważają Jorginho za „fundamentalnego” piłkarza w zespole. Dodatkowo agent piłkarza potwierdził, że jego klient chce przede wszystkim odnowienia kontraktu.

Źródło: Gazzetta dello Sport

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW