Manchester United pozyskał trenera Chelsea
Manchester United pozyskał trenera Chelsea

Manchester United pozyskał trenera Chelsea

Ole Gunnar Solskjaer potwierdził, że Eric Ramsay dołączy do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Czerwonych Diabłów. Były trener Chelsea będzie pracował indywidualnie z niektórymi zawodnikami oraz przejmie odpowiedzialność za treningi na boisku.

– Mamy szczęście, że udało nam się przekonać Erica Ramsata do dołączenia do najlepszego klubu na świecie i w kraju. To wysoko ceniony trener, który będzie pracował indywidualnie z niektórymi zawodnikami i będzie odpowiedzialny za ustawianie gry.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani. Jest młody, ma nowe, świeże pomysły. To innowacyjny trener, którego znamy z wcześniejszych lat. Kieran McKenna za go dobrze z Loughborough, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z tego powodu.

Ramsay rozpoczął swoją karierę w Shrewsbury Town w 2017, jako szef programu szkoleniowego młodych piłkarzy w klubie. Następnie awansował na menedżera akademii, a później został asystentem trenera pierwszego zespołu. Do Chelsea dołączył latem 2019 roku, gdzie pracował ze składem U23.

Źródło: Manchester United

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW