Defensor Romy na celowniku Chelsea
Defensor Romy na celowniku Chelsea

Defensor Romy na celowniku Chelsea

Poszukując wzmocnień Chelsea zwróciła swój wzrok ku Gianluce Manciniemu. W kontekście przenosin 25 latka na Stamford Bridge mówi się również o wymianie zawodników.

Mancini ma obecnie jeszcze trzy lata ważnego kontraktu z AS Romą. Do tej pory wystąpił we wszystkich rozgrywkach 41 razy, zdobył 5 bramek i dwie asysty.

Jak podaje „Il Romanista” Roma może być zmuszona do sprzedaży kilku swoich zawodników, ze względu na problemy finansowe. Jednym z piłkarzy, którego sprzedaż umożliwi zebranie pieniędzy to właśnie Mancini. Ten obrót spraw może pomóc Londyńczykom w wyciągnięciu włoskiego defensora ze Stadio Olimpico. W ewentualną transakcję poza pieniędzmi miałby być włączony również Zouma,

Francuz nie cieszy się zaufaniem ze strony Tuchela, co widać po rozegranych minutach pod wodzą nowego szkoleniowca. Co raz głośniej pada również jego nazwisko w kontekście piłkarzy na wylocie ze Stamford Bridge. Jednym z zainteresowanych do pozyskania Kourta jest właśnie AS Roma, której obecnym szkoleniowcem jest Jose Mourinho. A ten nie kryje się ze swoją sympatią do Zoumy.


Źródło: Il Romanista

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od lat 14. Na tym portalu moja działko to w znacznej mierze zapowiedzi. Poza samym pisaniem interesuje się retoryką oraz montażem wideo.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW