Dwa europejskie kluby po zawodnika Chelsea!
Dwa europejskie kluby po zawodnika Chelsea!

Dwa europejskie kluby po zawodnika Chelsea!

Przerwa między sezonami, gdy otwarte jest okno transferowe to czas zmian dla klubów piłkarskich, jak i samych zawodników. W kontekście zmian na stałe mówi się między innymi o 22-letnim napastniku The Blues, Ike Ugbo. Usługami Anglika w znacznej mierze zainteresowani są Feyenoord oraz KRC Genk.

Ugbo jest w akademii Chelsea od 2007 roku, gdzie przechodził przez kolejne szczeble rozwoju. W zespole U-18 w 15 meczach zdobył 10 bramek. W drużynie U-23 natomiast rozegrał 34 spotkania i zanotował 15 trafień.

22-latek z akademii wypożyczany był m.in do: Barnsley, MK Dons, Scunthorpe United i Roda JC, oraz Cercle Brugge. To właśnie występy w zespole z Brugii zwiększyły zainteresowanie Anglikiem. W Belgii Ugbo rozegrał 34 spotkania i strzelił 17 bramek. Dodatkowo chętni będą mogli pozyskać go za niewielką cenę ze względu na fakt, że Ike Ugbo ma ważny kontrakt zaledwie przez rok. Więc to prawdopodobnie ostatni gwizdek by zarobić na transferze młodego zawodnika.


fotball.london

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od lat 14. Na tym portalu moja działko to w znacznej mierze zapowiedzi. Poza samym pisaniem interesuje się retoryką oraz montażem wideo.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW