Chelsea sprzeda ofensywne trio, by zdobyć środki na Haalanda
Chelsea sprzeda ofensywne trio, by zdobyć środki na Haalanda

Chelsea sprzeda ofensywne trio, by zdobyć środki na Haalanda

The Blues toczą aktualnie trwającą już kilka tygodni sagę związaną z transferem norweskiego napastnika. Transakcja ma wynieść ponad 150 milionów funtów, wobec czego najpierw trzeba uzbierać potrzebne środki.

Aby to zrobić, trzeba więc sprzedać kilku piłkarzy. Chelsea ma w swoich szeregach część zawodników, których przyszłość jest niepewna. M. in. są to Tammy Abraham, Callum Hudson-Odoi i Hakim Ziyech. The Blues mają nadzieję uzbierać około 90 milionów funtów ze sprzedaży ofensywnej trójki.

Hudson-Odoi miał problemy z wywalczeniem sobie miejsca w podstawowej jedenastce w minionym sezonie. We wszystkich rozgrywkach wystąpił w 37 spotkaniach, strzelając zaledwie pięć bramek. Podobnie sytuacja wygląda z Ziyechem. Po przyjściu z Ajaksu, miał rozsyłać asysty na prawo i lewo oraz strzelać fantastyczne bramki. Tymczasem, zdobył ich zaledwie sześć w 39 spotkaniach.

Jeżeli chodzi o statystyki, u Abrahama wygląda to najlepiej. W trakcie minionego sezonu strzelił łącznie 12 bramek, więc wraz z Wernerem byli najlepszymi strzelcami w klubie. Warto zaznaczyć, że od momentu przybycia Tuchela do Chelsea (końcówka stycznia), Anglik praktycznie nie wychodził na boisko. Napastnikiem interesuje się Aston Villa oraz West Ham.

Źródło: BILD

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW