Chelsea wyceniła Tammy’ego Abrahama
Chelsea wyceniła Tammy’ego Abrahama

Chelsea wyceniła Tammy’ego Abrahama

Napastnikiem zainteresowane jest kilka klubów, w tym West Ham i Southampton. Działacze The Blues żądają za swojego młodego piłkarza 30 milionów funtów.

Nim Abraham przebił się do seniorskiej drużyny, kilkukrotnie był wypożyczany do klubów z Championship. Zdecydowanie najlepszym wypożyczeniem było to w Aston Villi, kiedy Abraham strzelił ponad 20 bramek i pomógł Villi awansować do Premier League. Sezon później występował już w barwach Chelsea.

Kredyt zaufania otrzymał od Franka Lamparda. Przez zdecydowaną większość sezonu był pierwszym wyborem Anglika, jednak po czasie stracił miejsce w składzie na rzecz Giroud. Gdy do klubu przybył Tuchel, Abraham całkowicie spadł w hierarchii napastników. Wskazywać może na to zaledwie 17 minut w okresie od lutego do końca sezonu w Premier League.

Obecnie priorytetem transferowym dla Chelsea jest kupno napastnika. By ten mógł dołączyć, z klubem muszą pożegnać się inni zawodnicy, i tak prawdopodobnie stanie się z Abrahamem. Piłkarzem zainteresowany jest m. in. West Ham oraz Southampton. Jeżeli pojawi się oferta o wartości 30 milionów funtów, klub najprawdopodobniej ją przyjmie i Anglik opuści klub.

Źródło: Football London

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW