Tiemoue Bakayoko poprosił o transfer do AC Milanu
Tiemoue Bakayoko poprosił o transfer do AC Milanu

Tiemoue Bakayoko poprosił o transfer do AC Milanu

Większość piłkarzy wróciła już do treningów w Cobham, jednak Bakayoko jak dotąd się nie zjawił. Francuz najprawdopodobniej jest przeznaczony do sprzedaży i oczekuje na efekt rozmów Chelsea z Milanem.

Pomocnik ponownie znalazł się na celowniku włoskiego klubu. Francuz występował w Milanie w sezonie 2018/19, gdzie prezentował się bardzo dobrze i jak widać Rossoneri o tym nie zapomnieli. Klub jednak chce się wstrzymać, by za piłkarza nie przepłacić.

Najbardziej prawdopodobną opcją jest wypożyczenie z wykupem po sezonie. By tak się stało, najpierw Chelsea musi przedłużyć kontrakt o rok z piłkarzem. Co ciekawe, SportMediaset donosi, że wszystko jest już uzgodnione. The Blues mieli skorzystać z klauzuli przedłużenia kontraktu o rok.

Na korzyść Milanu zdecydowanie przemawia fakt, że Bakayoko wyraźnie zażądał, by trafić do Serie A. Rozmowy na ten temat pojawiały się już podczas negocjacji transferu Oliviera Giroud. Wcześniej do Rossonerich dołączył Fikayo Tomori, co może oznaczać, że aż trzech piłkarzy Chelsea odejdzie do włoskiego klubu w tym okienku.

Źródło: SportMediaset

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW