Fabrizio Romano: Borussia nie otrzymała żadnej oficjalnej oferty
Fabrizio Romano: Borussia nie otrzymała żadnej oficjalnej oferty

Fabrizio Romano: Borussia nie otrzymała żadnej oficjalnej oferty

Napastnik jest dla Chelsea celem numer jeden na letnie okienko transferowe. Na szczycie listy znajduje się nazwisko norweskiego napastnika, który imponuje swoją formą od 3 sezonów.

W ostatnim czasie kilka stacji, jak na przykład Sky podało, że BVB otrzymała ofertę od Chelsea za swojego piłkarza. W skład oferty miał wchodzić któryś z piłkarzy The Blues, plus oczywiście dopłata. Najgłośniej mówiło się o włączeniu w transfer Tammy’ego Abrahama lub Calluma Hudsona-Odoi.

Te informacje zdementował jednak na swoim Twitterze Fabrizio Romano. Włoski dziennikarz podaje, że niemiecki klub nie otrzymał jak dotąd żadnej oficjalnej oferty. Romano dodaje, że Borussia wie o zainteresowaniu Chelsea, jednak ich stanowisko jest konkretne: jeśli do klubu nie wpłynie żadna „szalona” oferta, Haaland pozostanie na Signal Iduna Park na kolejny sezon.

Jeśli Norweg faktycznie pozostałby w BVB, prawdziwa walka zaczęłaby się następnego lata. Wtedy bowiem aktywuje się klauzula, która umożliwi odejście napastnika za 75 milionów euro.

Źródło: Fabrizio Romano

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW