Newcastle obserwuje Gallaghera
Newcastle obserwuje Gallaghera

Newcastle obserwuje Gallaghera

Okres przygotowawczy właśnie się rozpoczął.

Jest to czas, w którym menadżer drużyny może wybrać jacy zawodnicy mogą być przydatni podczas sezonu, a jacy mogą zostać sprzedani, lub odejść na wypożyczenie.

Póki wielu zawodników pierwszej drużyny jest na urlopie, Tuchel ma sporo czasu na ocenienie potencjału młodych gwiazd. Zapewne wiele z nich odejdzie w poszukiwaniu minut, jednak niektórzy z nich chcą pozostać na Stamford Bridge.

Jednym z takich zawodników jest Conor Gallagher, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w West Bromiwich Albion. Anglik chce wkupić się w łaski Tuchela i liczy, że ominie go wypożyczenie.

Jednak poprzednie raporty podawały, że 21-latek nie ma zamiaru spędzić całego sezonu na ławce. Jeśli Tuchel przed sezonem nie zagwarantuje mu odpowiedniej liczby minut, to Conor zdecyduje się na wypożyczenie.

W grze o jego podpis jest Newcastle, które bacznie obserwuje naszego pomocnika. Sroki szukają tanich zawodników, lub tych gotowych na wypożyczenie, ponieważ mają niski budżet transferowy. Na ich korzyść działa fakt, że Gallagher nie powinien mieć problemu, aby wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie. Kwestia minut w Premier League może być dla niego kluczowa.

Źródło: Telegraph

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW