Tottenham sprzeda Kane’a do Chelsea pod jednym warunkiem
Tottenham sprzeda Kane’a do Chelsea pod jednym warunkiem

Tottenham sprzeda Kane’a do Chelsea pod jednym warunkiem

Jak donosi The Athletic, Daniel Levy będzie skłonny sprzedać angielskiego napastnika do lokalnego rywala. Pomimo rywalizacji obu zespołów, ten transfer może naprawdę się wydarzyć.

Harry Kane jest jednym z celów transferowych Chelsea na to okienko transferowe. Niektóre źródła uważają, że dla właściciela Tottenhamu, korzystniejsza będzie sprzedaż napastnika na Stamford Bridge, niż do Manchesteru City. The Blues oraz Spurs mogą przeprowadzić wymianę. Do Tottenhamu w zamian za Kane’a powędrowałby Abraham oraz dopłata w gotówce.

Tammy byłby wtedy naturalnym zastępcą dla kapitana reprezentacji Anglii. Manchester City również oferował wymianę Tottenhamowi. Jednak wysokie pensje zarówno Sterlinga jak i Mahreza wykraczałyby poza możliwości finansowe Kogutów.

Potencjalny transfer będzie w dużej mierze zależał od samego piłkarza. Przenosiny do Chelsea prawdopodobnie zniszczyłyby wszelkie relacje z kibicami Tottenhamu, a projekt Manchesteru wydaje się bardziej przekonywujący. Drużyna Guardioli gra świetną piłkę oraz ma wiele okazji na wygrywanie różnych rozgrywek. Należy jednak pamiętać, która drużyna okazała się najlepsza w Europie w minonym sezonie.

Źródło: The Athletic

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW