Chelsea ma problem z pozyskaniem napastnika?
Chelsea ma problem z pozyskaniem napastnika?

Chelsea ma problem z pozyskaniem napastnika?

Ostatnie plotki, oraz informacje nie dają powodów do radości kibicom The Blues. Można powiedzieć, że kolejne opcje stają się coraz bardziej niemożliwe do zrealizowania.

Celem numer jeden od początku był Haaland. Chelsea bardzo intensywnie zabiegała o zakontraktowanie napastnika Borussi Dortmund, ale okazało się, że Norweg nie zostanie w ogóle sprzedany w tym sezonie. W dodatku Haaland wyraził w ostatnim wywiadzie gotowość i dużą ekscytację na temat współpracy z nowym trenerem, Marco Rose.

To nie ostatni policzek w twarz, jaki otrzyma Chelsea. Alternatywą miał być były napastnik The Blues, Romelu Lukaku. Jednak po tym, jak do PSG trafił Hakimi, Inter ogłosił, że nie sprzeda kolejnej swojej gwiazdy, nie chcąc się zbyt mocno osłabiać.

Kolejną alternatywą ma być Harry Kane, ale Tottenham wydaje się nie być zbyt chętny na sprzedaż swojego napastnika do innego klubu z Londynu.

Chelsea musi przemyśleć kogo sprowadzić tego lata, aby wzmocnić siłę ognia, lecz opcji jest coraz mniej.

Źródło: Football.London

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW