Jorginho: To był bardzo dobry sezon
Jorginho: To był bardzo dobry sezon

Jorginho: To był bardzo dobry sezon

Pomocnik Chelsea wciąż przeżywa miniony sezon. W końcu nie co roku wygrywa się Ligę Mistrzów oraz Euro w tak krótkim odstępie czasu.

– Trudno to opisać, ponieważ jest to coś, co było dla mnie bardzo odległe. To było moje ogromne marzenie i to uczucie jest niesamowite, gdy się to osiąga. To był bardzo dobry sezon. Zrobiliśmy bardzo wiele jako drużyna, to był świetny sezon dla wszystkich, którzy się zaangażowali.

– Menedżer rozumie moją charakterystykę i powiedział mi, co chce, żebym robił, czego ode mnie oczekuje. W każdym meczu staram się dawać jak najwięcej dla drużyny. Teraz nie mogę się doczekać powrotu fanów w następnym sezonie, ponieważ bez ich wsparcia grało się dziwnie. Chcemy by wrócili i wspierali drużynę. Nie mogę się doczekać, aby ich znów zobaczyć.

Jorginho był kluczową postacią w zwycięstwie Ligi Mistrzów przez Chelsea oraz Euro2020 przez reprezentację Włoch. Po minionej kampanii, pomocnik wymieniany jest nawet wśród kandydatów do wygrania Złotej Piłki. W ciągu 43 spotkań, Jorge trafił 8 razy do siatki rywali oraz zanotował 2 asysty.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW