Julian Nagelsmann: To normalne, że prawie każdy klub interesuje się Robertem
Julian Nagelsmann: To normalne, że prawie każdy klub interesuje się Robertem

Julian Nagelsmann: To normalne, że prawie każdy klub interesuje się Robertem

Nowy szkoleniowiec Bayernu Monachium przyznaje, że napastnik reprezentacji Polski wzbudza zainteresowanie na rynku transferowym.

Nagelsmann jest niezadowolony, że przyszłość jego najlepszego piłkarza w zespole wciąż pozostaje niepewna. Mimo, że dla Chelsea to Haaland jest celem numer 1, to Lewandowski wciąż pozostaje pod obserwacją. Polak jest również łączony z Manchesterem City, jako alternatywa dla Harry’ego Kane’a.

– Myślę, że to normalne dla kogoś, kto strzela tak wiele bramek, że prawie każdy klub się nim interesuje. Myślę, że Robert wie, co ma w tutaj w Monachium, co ma w naszym zespole.

– Już z nim rozmawiałem i pisałem do niego SMS-y. Nie przepadam za tym, by pierwszą oficjalną rzeczą w nowym zespole było natychmiastowe omawianie jego sytuacji kontraktowej.

W minionym sezonie Robert Lewandowski wystąpił łącznie w 40 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich aż 48 bramek i zanotował 4 asysty. Pomógł sięgnąć Bayernowi po mistrzostwo Niemiec oraz pobił rekord Gerda Mullera.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW