Dean Ashton: Jorginho powinien być brany pod uwagę, jeśli chodzi o Złotą Piłkę
Dean Ashton: Jorginho powinien być brany pod uwagę, jeśli chodzi o Złotą Piłkę

Dean Ashton: Jorginho powinien być brany pod uwagę, jeśli chodzi o Złotą Piłkę

Pomocnik Chelsea zebrał niezliczoną ilość pochwał po swoim fenomenalnym sezonie. Według byłego napastnika Anglii, Deana Ashtona, Jorge powinien być brany pod uwagę w kwestii plebiscytu Złotej Piłki.

– Przed Euro2020, N’Golo Kante zdecydowanie pojawiał się na listach. Jorginho również powinien tam się znaleźć. Czy ludzie, którzy o tym decydują patrzą tak dogłębnie, by zrozumieć jak dobry jest Jorginho, jak ważny jest dla Chelsea oraz reprezentacji.

Włoch może się cieszyć zwycięstwem w Lidze Mistrzów oraz na mistrzostwach Europy, niecałe dwa miesiące później. Podczas Euro, pomocnik przebiegł najwięcej ze wszystkich piłkarzy (86,5 km) oraz był trzeci, jeśli chodzi o liczbę podań oraz ich skuteczność na połowie przeciwnika.

– Jeśli dogłębniej spojrzysz na jego grę zobaczysz, jak bardzo jest ważny. Co robi dla zespołu, zarówno w defensywie jak i ofensywie. To bardzo istotne dla Chelsea oraz dla Włoch, którzy podnoszą trofea.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW