Erling Haaland poinformował otoczenie o swojej decyzji
Erling Haaland poinformował otoczenie o swojej decyzji

Erling Haaland poinformował otoczenie o swojej decyzji

Wśród plotek na temat transferu Norwega, piłkarz prawdopodobnie zdecydował o swojej przyszłości oraz powiadomił o tym swoje otoczenie.

Ta decyzja z pewnością będzie sporym ciosem dla zainteresowanych klubów. Haaland powiadomił swoich bliskich znajomych o tym, że zostanie w Borussi na następny sezon. 20-latek jest jednym z najlepszych i najbardziej prosperujących zawodników w Europie. Nic więc dziwnego, że napastnik przyciągnął uwagę wielu topowych klubów.

Według raportu, Chelsea była najbardziej prawdopodobnym celem dla Norwega. Thomas Tuchel desperacko chce sprowadzić napastnika klasy światowej na Stamford Bridge tego lata. Mimo zwycięstwa w Lidze Mistrzów, ofensywa The Blues często zawodziła, a dowodem może być fakt, że w Premier League najlepszy strzelcem był Jorginho.

W walce o Haalanda wymieniane były oba klub z Manchesteru. Drużyna Pepa Guardioli szuka następcy Serio Aguero, natomiast Czerwone Diabły po przedłużeniu kontraktu z Cavanim, prawdopodobnie wycofają się z transferu 20-latka. Jeżeli Chelsea chce sprowadzić Norwega tego lata, będzie musiała wyłożyć przynajmniej 150 milionów funtów. Ciekawiej może być za rok, bowiem wtedy aktywuje się klauzula umożliwiająca odejście piłkarzowi za około 64 miliony funtów.

Źródło: Express

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW