Zaskakująca alternatywa dla Haalanda
Zaskakująca alternatywa dla Haalanda

Zaskakująca alternatywa dla Haalanda

Niemałe zaskoczenie wywołują informacje napływające z Niemiec, jakoby alternatywą dla The Blues w przypadku niepowodzenia pozyskania Erlinga Haalanda miałby być Sasa Kalajdzic.

Pewnie niewielu nazwisko 24-letniego Austriaka coś mówi. Sasa jest zawodnikiem VFB Stuttgart, do którego trafił w lipcu 2019 roku za niecałe 2 miliony euro. Od tego czasu w barwach Die Roten rozegrał 42 spotkania, które pozwoliły mu na zdobycie 18 bramek oraz 7 asyst.

Kalajdzic reprezentował Austrię na zakończonych niedawno Mistrzostwach Europy. Kibice mogli zapamiętać go z bramki, którą zdobył w meczu przeciwko Włochom w 1/8 finału. Sumarycznie Sasa reprezentował swój kraj na arenie międzynarodowej 11 razy, wpisując się przy tym na listę strzelców 4-krotnie.

To co wyróżnia Austriaka to zdecydowanie jego wzrost, który wynosi równo 2 metry. Thomas Tuchel podobno traktuje to jako ogromny atut 24-latka, który pozwoli mu idealnie wpasować się do futbolu prezentowanego przez Chelsea.

Trzeba przyznać, że taka alternatywna dla Haalanda jest mocno zaskakująca. Nie oznacza to jednak, że The Blues rezygnują z walki o Norwega, jednakże zdają sobie sprawę z faktu, że finalizacja tego transferu będzie bardzo skomplikowana i kosztowna.

 

Źródło: The Athletic

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW