Chelsea wyceniła Davide Zappacostę
Chelsea wyceniła Davide Zappacostę

Chelsea wyceniła Davide Zappacostę

W poszukiwaniu środków na transfer Haalanda, Chelsea musi zrobić niemałą wyprzedaż swoich piłkarzy. Jednym z nich jest włoski, prawy obrońca, którego The Blues gotowi są sprzedać za około 10 milionów funtów.

Takie informacje podaje Corriere dello Sport. Piłkarzem zainteresowany jest Inter, który szuka zastępcy dla Achrafa Hakimiego. Włoski klub kusi fakt, że Zappacosta może grać zarówno na prawej obronie, jak i na wahadle.

Poprzedni sezon 29-latek spędził na wypożyczeniu w Genoi, a rok wcześniej bronił barw Romy. Piłkarz obeznany jest więc z ligą włoską. Co więcej, Zappacosta przechodził przecież z Torino do Chelsea w 2017 roku za około 23 miliony funtów.

Od momentu przyjścia na Stamford Bridge, Włoch wystąpił w zaledwie 52 spotkaniach. Davide przebywa obecnie na przedsezonowym zgrupowaniu w Irlandii. Odkąd został piłkarzem Chelsea, jego wartość stopniowo spadała. Klub jednak przyjmie każdą ofertę, by zebrać fundusze na transfer młodego Norwega.

Źródło: Corriere dello Sport, Sky Sports

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW