Jorginho rozmwia z Chelsea o nowym kontrakcie
Jorginho rozmwia z Chelsea o nowym kontrakcie

Jorginho rozmwia z Chelsea o nowym kontrakcie

Okres okna transferowego, to nie tylko sprzedaż i kupno nowych zawodników, ale także zatrzymywanie w drużynie tych, którzy są w niej od jakiegoś czasu. Takim zawodnikiem w Chelsea jest Jorginho, który przybył na Stamford Bridge w 2018 roku.

Od początku w Londynie Włoch nie miał łatwo, ponieważ fani wielokrotnie kwestionowali jego przydatność i umiejętności. Dodatkowo oliwy do ognia dolewał jego agent, który w co drugim wywiadzie podkreśla, że Jorge może wrócić do Włoch, zwłaszcza do Napoli. Obecny kontrakt Włocha obowiązuje do 2023 roku. Od stycznia pomocnik prezentuje równą, wysoką formę. Był ważnym ogniwem przy zdobywaniu Ligi Mistrzów, a swoje świetne występy przeniósł na EURO, gdzie pomógł Włochom sięgnąć bo puchar Starego Konrynentu.

Mając na uwadze długość kontraktu, formę Jorginho i to, jak istotnym jest zawodnikiem w taktyce Tuchela, zarząd robi wszystko by przedłużyć z nim umowę. Obecnie między włodarzami klubu, zawodnikiem i jego agentem trwają rozmowy. Nowy kontrakt miałaby obowiązywać do 2025 roku.


Źródło: Nicoló Shira

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW