Tammy Abraham woli transfer do West Hamu, niż pozostanie w Chelsea
Tammy Abraham woli transfer do West Hamu, niż pozostanie w Chelsea

Tammy Abraham woli transfer do West Hamu, niż pozostanie w Chelsea

Dean Jones, czyli ekspert transferowy uważa, że młody Anglik preferuje transfer do lokalnego rywala. W rozmowie na kanale Football Terrace na YouTube, Jones stwierdził, że Abraham rozważa przenosiny.

Przyszłość 23-latka jest niepewna już od dłuższego czasu. Odkąd do klubu przyszedł Thomas Tuchel, a obecnie głównym celem transferowym Chelsea jest sprowadzenie napastnika, jego pozycja wydaje się zagrożona. Jak podaje Telegraph, The Blues oferowali piłkarza kilku klubom takim jak BVB, Inter czy Tottenham.

Zainteresowania nie brakuje również z klubów Premier League, a szczególnie z West Hamu. Według Deana Jonesa, to najprawdopodobniejsze miejsce docelowe Abrahama.

– Tammy chce odejść. Chce dołączyć do West Hamu. Klub nie może sobie jednak pozwolić na wydatek 40 milionów funtów, by pozyskać piłkarza. Zawodnik preferuje pozostanie w Londynie.

Kilka klubów nie chce wydawać takiej kwoty na jednego zawodnika. Abraham to jednak sprawdzony napastnik w Anglii i z pewnością byłby wzmocnieniem dla większości klubów. Zdobycie najlepszego strzelca klubu dwa lata z rzędu to na pewno nie lada wyczyn.

Źródło: Dean Jones, Telegraph

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW