Berardi w kręgu zainteresowań Chelsea
Berardi w kręgu zainteresowań Chelsea

Berardi w kręgu zainteresowań Chelsea

Według Sportitalia Chelsea chciałby sprowadzić włoskiego skrzydłowego.

W tym roku Beradi skończy 27 lat i przez całą seniorską karierę reprezentował barwy Sassuolo. Co prawda Juventus wykupił go w 2013 roku, ale włoski skrzydłowy nie zaliczył oficjalnego występu dla Starej Damy. Zaraz po transferze został wypożyczony z powrotem na Mapei Stadium, a dwa lata później wrócił tam oficjalnie za kwotę 17.5 miliona euro.

Po dobrych występach na EURO 2020 Berardi znalazł się na transferowym celowniku wielu klubów. Oprócz Chelsea, Borussia Dortmund i West Ham również widzieliby włoskiego skrzydłowego w swoich szeregach. Początkowo The Blues chcieli zakontraktować Federico Chiese, ale Juventus stanowczo dał doz rozumienia, że nie zamierza pozbywać się swojej gwiazdy.

Włoskie kluby, takie jak Milan, Lazio czy Fiorentina, również pytały o dostępność zawodnika, ale sam zainteresowany chciałby spróbować swoich sił w nowej lidze.

W zeszłym sezonie Berardi zdobył 17 bramek i zanotował 8 asyst w trakcie 30. występów w Serie A.

Źródło: Sportitalia

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW