Carlton Cole: West Ham będzie dobrym kierunkiem dla Abrahama
Carlton Cole: West Ham będzie dobrym kierunkiem dla Abrahama

Carlton Cole: West Ham będzie dobrym kierunkiem dla Abrahama

Na łamach talkSport Carlton Cole skomentował plotki transferowe dotyczące ewentualnych przenosin Tammy’ego Abrahama do West Hamu.

Były zawodnik The Blues w trakcie swojej kariery sam przeniósł się z Chelsea do ekipy Młotów. W 2006 roku nie dostawał zbyt wielu szans na Stamford Bridge i postanowił zmienić otoczenie, aby nie zmarnować kolejnego sezonu.

– W pewnym momencie kariery dochodzisz do momentu, w którym musisz znać swoją wartość. Chelsea nie docenia Abrahama na tyle, na ile powinna. Praktycznie nie grał w końcówce zeszłego sezonu. To oczywiste, że nie jest w planach Tuchela.

– Na jego miejscu rozglądałbym się za innymi możliwościami. Powiedziałbym: „Wiecie co? Pozwólcie mi odejść gdzieś, gdzie będę grał główną rolę”.

– Czy West Ham może sobie pozwolić na jego zakup? Pewnie tak. Skoro wydawali podobne kwoty na innych zawodników, to czemu nie?

– Taki klub jak West Ham będzie dla niego odpowiedni, będzie mógł się tam rozwinąć. Jedynym mankamentem w jego grze, który bym poprawił, jest gra tyłem doi bramki. Zdecydowanie jest w stanie poprawić ten aspekt. Jeżeli chciałby zatrudnić mnie jako trenera w tym względzie, to z chęcią mu pomogę!

Źródło: talkSPORT

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW